Książka Proste i Modne Szycie - przepustka do świata mody

Książka Proste i Modne Szycie autorstwa Connie Amaden-Crawford to unikalny podręcznik dla wszystkich osób rozpoczynających przygodę z szyciem na maszynie. Na ponad 300 stronach, krok po kroku, odkrywa ona przed czytelnikiem tajniki kroju i szycia. Pozycja ukaże się na rynku wydawniczym jeszcze w grudniu 2010 roku.

W poradniku Proste i Modne Szycie znajduje się niezbędna wiedza dla początkujących entuzjastów szycia na maszynie, a także wyczerpujące informacje dla zaawansowanych w sztuce krawiectwa. Patronem tegorocznego wydania książki Proste i Modne Szycie jest legendarną polska marka maszyn do szycia Łucznik. Publikacja zawiera wskazówki dotyczące wyboru tkanin i modeli maszyn do szycia, projektowania, a także liczne porady praktyczne dotyczące różnych technik krawieckich. Treść została wzbogacona o przejrzyste ilustracje i schematy, które pomogą osobom początkującym w szybkim przyswajaniu wiedzy. Dużym atutem książki jest także czytelny układ treści. Każdy rozdział został poprzedzony krótkim słownikiem terminów i pojęć. Książka Proste i modne szycie uczy, jak projektować ubrania bez korzystania z wykrojów. Nowa metoda nauki pozwala zaoszczędzić czas i znacznie upraszcza projektowanie strojów, o czym przekonują się coraz większe rzesze jej zwolenników.

- Pierwszym krokiem do opanowania nowej dziedziny wiedzy jest poznanie jej podstaw - mówi Remigiusz Chrzanowski, odpowiedzialny za promocję marki Łucznik. - Dlatego nawet najbardziej znani projektanci i kreatorzy mody musieli kiedyś zdobyć elementarną wiedzę dotyczącą projektowania i szycia ubrań. Książka Proste i Modne Szycie to unikalny na rynku poradnik dla wszystkich zainteresowanych nauką i doskonaleniem umiejętności szycia. Daje czytelnikom punkt wyjścia do kreowania siebie, a ostateczny efekt zależy od ich własnej pomysłowości i wyobraźni. Szycie znów jest modne, a z naszym poradnikiem dodatkowo bardzo proste.

Publikacja Proste i modne szycie to odpowiedź na rosnące zainteresowanie Polaków szyciem na maszynie. Lektura książki, to fascynująca podróż od teorii szycia, aż po realizację nawet najbardziej śmiałych projektów. Dzięki przystępnym opisom i szczegółowym instrukcjom poradnik Proste i modne szycie umożliwia zdobycie wiedzy pozwalającej każdemu tworzyć modne i oryginalne kreacje.

-POBIERZ PODGLĄD PORADNIKA-

Książka do obejrzenia i już do nabycia na stronie: www.lucznik.info
Cena: 35 zł
Wydawnictwo K.E. Liber