Łucznik z Zieniem, Wiosenny aTAK mody

W dniach 30 marca - 1 kwietnia odbędzie się konkurs projektowania pod kierunkiem Macieja Zienia we wrocławskiej Renomie. Przyszli kreatorzy pod okiem mistrza będą tworzyć na maszynach do szycia marki Łucznik suknie wieczorowe. Najlepsi wygrają angaż w ZIEŃ ATELIER, profesjonalną maszynę do szycia marki Łucznik oraz poradniki „Proste i modne szycie".

To niezwykła okazja i szansa dla młodych ludzi na zdobycie niezwykle cennych doświadczeń i zaistnienie na rynku modowymi. Uczestnicy otrzymają pełne wsparcie od organizatorów - od materiałów niezbędnych do projektowania i realizacji projektu, po promocję zwycięzców i ich prac.

Dwa etapy konkursu odbędą się pod okiem wymagającego jury. W pierwszym, otwartym etapie, uczestnicy podczas warsztatu własnoręcznie zaprojektują suknię wieczorową. Spośród wszystkich prac konkursowych jury wyłoni dziesięć finałowych, które przejdą do drugiego etapu i zostaną na miejscu zrealizowane. Ogłoszenie wyników odbędzie się na uroczystej gali - pokazie mody, w dniu 2 kwietnia 2011 r.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Każdy, kto marzy o pracy kreatora mody. Wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo i przyjść 30 marca o 12.00 do Renomy.

Jak wziąć udział w rywalizacji?
Wystarczy wysłać maila na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 28 marca. W tytule maila należy wpisać Start Fashion!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych