Konkurs Patchworkowe Wakacje

Wyjątkowy wygląd i niepowtarzalny charakter mają rzeczy wykonane z patchworku. Patchwork kojarzony jest przede wszystkim z wystrojem wnętrz, czy dodatkami, jednakże ubrania z elementami patchworku są również coraz bardziej popularne. Ta technika szycia, ma wielu miłośników, jednak nie należy do najłatwiejszych. Dzięki swojej unikalności patchwork cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród początkujących, jak i osób które szyją od wielu lat. Daje on bowiem wiele możliwości do tworzenia rzeczy, które swoim wyglądem wprawiają nas w zachwyt :)

Dlatego też, nasz najnowszy konkurs pragniemy związać właśnie z patchworkiem. Zachęcamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane do uszycia letnich kreacji patchworkowych. Patchwork może występować zarówno w roli głównej lub też jako motyw, czy dodatek wpleciony w uszyte rzeczy. Pragniemy abyście poruszyli swoją wyobraźnię i wykazali się kreatywnością, a przede wszystkim świetnie się bawili szyjąc patchworkowe rzeczy :)

Swoją rzecz uszyjcie w jednej z poniższych kategorii:

1. Letnie ubrania: sukienki, spódniczki, spodnie, bluzki itd.
2. Dodatki: torebki, nakrycia głowy, paski, chusty, obuwie itd.
3. Wystrój wnętrz: narzuty, zasłonki, obrusy, poduszki, zabawki oraz inne ciekawe przedmioty do domu.

Zasady konkursu

Zdjęcie/a wraz z opisem uszytej przez Was rzeczy oraz kategorią, zgodnie z którą szyliście swoje rzeczy zamieszczacie tutaj (na tablicy wydarzenia) Każdy uczestnik konkursu może uszyć tylko jedną pracę konkursową. Rodzaj użytych materiałów oraz dodatków jest dowolny - pamiętajcie jednak, że rzecz musi być uszyta, samo doszycie zdobniczego elementu nie wystarczy. Przeróbka starych rzeczy jest również dopuszczalna, ale musimy widzieć, że szyliście i rzecz została przerobiona w znacznym stopniu. (najlepiej pokazać poszczególne etapy tworzenia)

UWAGA!

Prosimy do wykonanej pracy dopiąć karteczkę "Konkurs Łucznika" - przynajmniej jedno przesłane zdjęcie powinno takie oznaczenie posiadać. Dopięta karteczka musi być realna, nie może być to napis dodany komputerowo do zdjęcia! Jest to konieczny warunek wzięcia udziału w naszym konkursie.

Będziemy oceniać przede wszystkim kreatywność, pomysłowość i zgodność z tematem oraz daną kategorię, a nie technikę szycia. Szyć można ręcznie lub maszynowo.

Nagrodami w konkursie będą:

3x maszyny KINGA 2011 - po jednej w każdej kategorii
3x zestaw PATCHWORK medium (zestaw zawiera matę do cięcia o rozmiarze 30x45cm)
6x poradniki Łucznika PATCHWORK KROK PO KROKU

Konkurs trwa od 18.07 (czwartek) do 18.08 (niedziela)

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYM SZYCIOWYM KONKURSIE,ORGANIZOWANYM NA NASZYM PROFILU

Sprawdź ofertę na GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne, maszyny do szycia używane