Szyciowy Blog Roku edycja 2015

Od 2 marca 2016 r. zapraszamy na kolejną edycję konkursu SZYCIOWY BLOG ROKU. Rywalizacja ma wyłonić najlepsze w kraju blogi o tematyce związanej z szyciem i robótkami ręcznymi. Wybrani pasjonaci zostaną nagrodzeni maszynami już po raz trzeci.

Rzemiosło i rękodzieło od kilku lat wraca do łask i zyskuje coraz większe grono amatorów. Miłośnicy maszyn, drutów czy szydełka nie tylko spotykają się we własnym kręgu, ale dzięki Internetowi tworzą prawdziwe społeczności, w których mają szansę wzajemnie się uczyć i inspirować. Często dzieje się tak za sprawą blogów - osobistych dzienników, które umożliwiają przedstawienie własnych pomysłów szerokiemu gronu odbiorców i są miejscem wymiany porad i doświadczeń.

W pierwszych dwóch edycjach SZYCIOWEGO BLOGU ROKU wzięło udział ponad 200 blogów, konkurs zyskał również setki obserwatorów i sympatyków. Okazało się, że motto wyznawane przez organizatorów konkursu - „radość życia bierze się z szycia" - ma swoich zwolenników w całym Internecie.

Sprawdź ofertę na GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne, maszyny do szycia używane