Przepis na szycie

Jak szyć?

Odpowiedzą już wkrótce uczestnicy konkursów ogranizowanych przez portal „Przepis na szycie"

Przepis na szycie - konkurs

Łucznik, szykuje, a właściwie szyje konkurs ze świetnymi nagrodami. Do wygrania są maszyny do szycia, overlocki, zestawy stopek, a nawet żelazka, ale to nie wszystko. Na każdego laureata czeka jeszcze tytuł eksperta i możliwość współtworzenia nowego portalu hobbystycznego „Przepis na szycie". Organizator zaprasza wszystkich, którzy ubrania szyją samodzielnie, a nie zdobywają na shoppingu, zasłony przerabiają na poszewki (albo odwrotnie), z sukienki po babci potrafią wyczarować supermodną kreację, aby podzielili się swoją wiedzą i wzięli udział w konkursie.

Wystarczy nagrać swój własny przepis, czyli poradnik „Jak uszyć...?" w jednej z 5 kategorii (moda damska, męska, dziecięca, wystrój wnętrz, akcesoria) i wysłać go za pośrednictwem strony internetowej www.przepisnaszycie.pl. do północy 30 listopada 2015 roku. Autor każdego przepisu, który zostanie opublikowany, otrzyma upominek.

Główną nagrodą konkursu dla autora najlepszego przepisu jest elektroniczna maszyna Łucznik Magdalena 2050, nagrody będą też przyznawane w każdej z konkursowych kategorii - łącznie do wygrania jest 11 maszyn Łucznik i wiele innych nagród. W kolejnym etapie najciekawsze poradniki walczyć będą o głosy internautów i kolejne nagrody. Liczy się pomysł, oryginalność i oszałamiający efekt końcowy. Konkurs „Przepis na szycie" inauguruje hobbystyczny portal pod tą samą nazwą. Będzie to miejsce, w którym amatorzy krawiectwa znajdą porady, instrukcje, wykroje, a co najważniejsze sami będą mogli dzielić się wiedzą, budować swoją pozycję „szyciowego eksperta".

Wiesz jak szyć? Wyjdź z szafy i weź udział w konkursie „Przepis na szycie"!

www.przepisnaszycie.pl

Sprawdź ofertę na GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne, maszyny do szycia używane