Najlepsze szyciowe blogi wyłonione!

blog
Dodano: 15 lipca 2016

Prawie 80 blogów stanęło do walki o tytuł SZYCIOWEGO BLOGU ROKU 2015. Blogi o modzie, szyciu, rękodziele i pokrewnych pasjach po raz kolejny okazały się być niezwykle popularne i mieć grono oddanych czytelników.

Zwycięzców konkursu wybrało jury, w którego skład weszły blogerki-laureatki ubiegłorocznego konkursu: Joanna Wołyniec-Kmieć (www.thinkinggraphic.pl), Julia Marek (www.joulenka.pl) oraz Beata Przeorska (www.brummig.blox.pl), a także przedstawiciel marki Łucznik. Jury przyznało 9 nagród w trzech kategoriach: MODA, DIY i OSOBOWOŚĆ.

Główne nagrody przypadły w tym roku blogom: MYSELFDOROTAMGLEJ – w kategorii MODA, PRACOWNIA JAN LEŚNIAK – w kategorii DIY i ANTYWIESZAK – w kategorii OSOBOWOŚĆ. Jury przyznało także dwie dodatkowe nagrody w kategorii ODKRYCIE blogom MUMMY’S WORLD – KREATYWNIE NIE TYLKO DLA DZIECI i BĘBENEK I STOPKA.

Swojego faworyta wybrali także czytelnicy, którzy mogli głosować na stronie konkursu. zwycięzcą w kategorii WYBÓR INTERNAUTÓW został blog RYSOTKI. Autorzy 4 zwycięskich oraz 8 wyróżnionych blogów otrzymają zaawansowane maszyny do szycia or organizatora konkursu – firmy ASPA Electro, zarządzającej marką ŁUCZNIK.