#niemarnuj1%! Może uratować czyjeś życie

blog
Dodano: 4 maja 2020

Jesteśmy przekonani, że misja niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, powinna towarzyszyć nam wszystkim na co dzień – wokół nas jest tyle smutku i bólu, który można ukoić i tyle potrzebujących osób, które można wesprzeć.

Na co dzień zajmują się tym organizacje pożytku publicznego, w tym nasi Przyjaciele z Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (naratunek.org, KRS 00000 86210), która opiekuje się Małymi Pacjentami wrocławskiej Kliniki Przylądek Nadziei.

W okresie rozliczania PIT-ów warto pamiętać o tym, że 1% naszego podatku może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Jest przecież tak wiele fundacji i innych instytucji niosących dobro, które potrzebują naszego wsparcia, a które pomagają ludziom zmagającym się z przeciwnościami losu (w tym z chorobami), ofiarom wypadków, starszym i samotnym, osobom z niepełnosprawnościami, Polakom na kresach czy porzuconym zwierzętom.

Pamiętajmy: każda, nawet, wydawałoby się, niewielka kwota nabiera ogromnego znaczenia, bo właśnie z takich małych sum tworzą się wielkie rzeczy. Zachęcamy, w imieniu Grupy ASPA i stanowiącej jej część marki Łucznik – przekażcie swój 1% podatku na bliską Waszemu sercu Fundację lub organizację. Niech czyni w świecie dobro!

#niemarnuj1% #dobrowraca

YouTube video