Galeria Łucznik – zmieniamy się dla Was!

blog
Dodano: 20 kwietnia 2020

Zmiany najczęściej wynikają z potrzeby stawiania nowych, odważnych kroków, m.in. w celu wprowadzenia usprawnień dla użytkowników, zwiększenia wydajności czy wzrostu sprzedaży. Jako Grupa ASPA nie wyobrażamy sobie stać w miejscu, kiedy wokół widzimy wiele możliwości na rozwijanie naszej działalności. Jednym z nich jest sektor e-commerce, na polu którego wyrosła spółka ASPA M&M zajmująca się w dużej części sprzedażą produktów marki Łucznik w internecie.

Aby sprawnie docierać do stale powiększającego się grona internetowych klientów, którzy z miesiąca na miesiąc coraz bardziej przekonują się do zakupów w sieci, należy nadążać za ich potrzebami, w tym również potrzebą łatwego dostępu do sklepu i uproszczonej drogi dokonania zakupu. Na bazie analizy zachowań klientów i wyciągniętych zeń wniosków odświeżyliśmy nasz sklep.

Galeria Łucznik, bo niej mowa, zyskała odświeżony dizajn, intuicyjność, przyjazną komunikację wizualną i responsywność. Nie chcemy stać w miejscu, podczas gdy nasi klienci z dnia na dzień rozwijają się i tego samego oczekują również od nas. Dziś jesteśmy krok do przodu i mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele kolejnych działań, które ucieszą naszych odbiorców. Zapraszamy do odwiedzenia Galerii w nowym, odświeżonym wydaniu!